Owocowe

LPNazwa polskaNazwa łacińskaPojemnikCenaFoto
1Borówka amerykańska 'Bluecrop'Vaccinium corymbosumC530
2Borówka amerykańska 'Nelson'Vaccinium corymbosumC530
3Brzoskwinia 'Redhaven'Prunus persicaG25
4Brzoskwinia 'Reliance'Prunus persicaG25
5Czereśnia 'Buttnera Czerwona'Prunus aviumG25
6Czereśnia 'Hedelfińska'Prunus aviumG25
7Czereśnia 'Kordia'Prunus aviumG25
8Czereśnia 'Lapins'Prunus aviumG25
9Czereśnia 'Regina'Prunus aviumG25
10Czereśnia 'Schneidera Późna'Prunus aviumG25
11Czereśnia 'Techlovan'Prunus aviumG25
12Czereśnia 'Vanda'Prunus aviumG25
13Grusza azjatycka 'Chojuro'Pyrus communisG20
14Grusza azjatycka 'Shinseiki'Pyrus communisG20
15Grusza 'Bonkreta Williamsa'Pyrus communisG20
16Grusza 'Bonkreta Williamsa Red'Pyrus communisG20
17Grusza 'Faworytka'Pyrus communisG20
18Grusza 'Generał Leclerc'Pyrus communisG20
19Grusza 'Komisówka'Pyrus communisG20
20Grusza 'Konferencja'Pyrus communisG20
21Grusza 'Lipcówka'Pyrus communisG20
22Grusza 'Lukasówka'Pyrus communisG20
23Jabłoń 'Geneva Early'Malus domesticaG20
24Jabłoń 'James Grieves'Malus domesticaG20
25Jabłoń 'Koksa Pomarańczowa'Malus domesticaG20
26Jabłoń 'Kosztela'Malus domesticaG20
27Jabłoń 'Ligol'Malus domesticaG20
28Jabłoń 'Lobo'Malus domesticaG20
29Jabłoń 'Malinowa Oberlandzka'Malus domesticaG20
30Jabłoń 'Oliwka Żółta' (Papierówka)Malus domesticaG20
31Jabłoń 'Reneta Szara'Malus domesticaG20
32Jabłoń 'Szampion'Malus domesticaG20
33Jagoda kamczacka 'Czelabinka'Lonicera caeruleaC315
34Jagoda kamczacka 'Nimfa'Lonicera caeruleaC315
35Jagoda kamczacka 'Wojtek'Lonicera caeruleaC315
36Malina 'Polana'Rubus idaeusG7
37Malina 'Polka'Rubus idaeusG7
38Malinojeżyna 'Tayberry'RubusC318
39Morela 'Early Orange'Prunus armeniacaG25
40Morela 'HarcotPrunus armeniacaG25
41Nektaryna 'Flavortop'Prunus persicaG25
42Nektaryna 'Redgold'Prunus persicaG25
43Pigwa 'Bereczki'Cydonia oblongaG20
44Pigwa 'Lescovacka'Cydonia oblongaG20
45Porzeczka biała 'Blanca'Ribes niveumG7
46Porzeczka czarna 'Ores'Ribes nigrumG7
47Porzeczka czarna 'Titania'Ribes nigrumG7
48Porzeczka czerwona 'Holenderska Czerwona'Ribes rubrumG7
49Porzeczka czerwona 'Jonkheer van Tets'Ribes rubrumG7
50Śliwa 'Brzoskwiniowa'Prunus domesticaG20
51Śliwa 'Renkloda Althana'Prunus domesticaG20
52Śliwa 'Renkloda Ulena'Prunus domesticaG20
53Śliwa 'Tophit'Prunus domesticaG20
54Śliwa 'Węgierka Dąbrowicka'Prunus domesticaG20
55Śliwa 'Węgierka Łowicka'Prunus domesticaG20
56Śliwa 'Węgierka Zwykła'Prunus domesticaG20
57Wiśnia 'Groniasta z Ujfehertoi'Prunus cerasusG20
58Wiśnia 'Kelleris'Prunus cerasusG20
59Wiśnia 'Lucyna'Prunus cerasusG20
60Wiśnia 'Łutówka'Prunus cerasusG20
61Wiśnia 'Pandy 103'Prunus cerasusG20
62Wiśnia 'Wczesna Ludwika'Prunus cerasusG20
63ŻurawinaVaccinium macrocarponG12

Pa – forma pienna, czyli na pniu, na tzw. „nodze”
szczep. – forma szczepiona
G – rośliny kopane z gruntu
formow. – roślina formowana
Obok nazw roślin podano wielkość pojemnika.
Oferta może się zmienić w trakcie sezonu.